Şartlar & Koşullar

Garanti Şartları

Garantimiz imalattan kaynaklanan hataları kapsamakta olup, kullanıcı hataları garanti kapsamı dışındadır

İade Şartları

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır

- Ürün iadesinde bulunmadan önce lütfen, iade ürün göndereceğinizi telefon yada iletişim form aracılığı ile bize bildiriniz.

- Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

- Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

- Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

- İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

- Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

- İadesi yapılacak olan ürünler, www.arbilisim.com.tr 'nin siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 5 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

Geri ödeme : Ürünlerin tarafımıza teslim tarihinden itibaren (7) günlük süre içerisinde iadesi aşağıdaki şartlara göre gerçekleşecektir.

- Kredi kartı ile alışveriş işlemi yapan müşterilerimize Kredi kartına iade,

- Diğer ödeme işlemi ile alışveriş yapan müşterilerimize ise Havale / Eft şeklinde iadesi gerçekleşecektir.

(Havale / Eft Bilgilerini iade edeceğiniz ürünler ile firmamıza ulaştırabilirsiniz.)